DUPA

Dywan z wełny

Sklep internetowy Feltiness.pl w dbałości o każdego klienta przygotował szeroką ofertę produktów z filcu, w tym dywany z wełny, papcie o rozmaitych wzorach i kolorach, podkładki czy torby. Każdy z nich jest solidnie wykonany, stworzony z myślą o długim użytkowaniu oraz łączy tradycję z nowoczesnością. Dywan z wełny jaki znajduje się w ofercie sklepu to produkt cieszący się największym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ w dobie rozmaitych ozdób do domu czy elementów dekoracyjnych, stanowi on niezwykłą i oryginalną alternatywę. Dywany wykonane z naturalnych materiałów są gwarancją satysfakcji, ponieważ wszystkie sztuczne produkty, wykonywane z materiałów syntetycznych sprawiają, że nie jest to zbyt bezpieczne ani dla zdrowia ani dla funkcjonowania organizmu.

Nowoczesne dywany z filcowych kulek

Każdy dywan z wełny, który znajduje się w ofercie sklepu internetowego Feltiness.pl to produkt o niesamowitym charakterze, który podkreśli wnętrze i nada mu nieco odmiennego klimatu. Filcowe kulki świetnie nadają się zarówno do sypialni jak i salonu, co powoduje, że klient z chęcią wybiera dywany z kule. Są one alternatywą dla tradycyjnych dywanów!

Szeroka oferta sklepu Feltiness.pl

W asortymencie sklepu internetowego Feltiness.pl oprócz dywanów wełnianych z kulek filcowych znajdują się także papcie, torby czy podkładki. Dom jest miejscem w którym powinien być otulający nastrój, ciepłe wnętrze oraz spokój sprzyjający komfortowi i relaksowi. Kadra pracowników sklepu z zaangażowaniem tworzy nowoczesne artykuły z filcu.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań